Meemassaaži koolitus

Toimumiskuupäev: 07. mai 2024
Korraldaja: Tartu Tervishoiu Kõrgkool
Sihtgrupp: Kõik huvilised
Hind: 100
Maht: 6 akadeemilist tundi
Toimumiskoht: Tartu Tervishoiu Kõrgkool
Kohti: 10 (Kokku: 16)

Meemassaaži koolitus

Koolitus on mõeldud kõikidele, kes tunnevad huvi meemassaaži tegemise oskuste omandamise vastu. Eelteadmised teistest massaažiliikidest või meditsiinist ei ole vajalikud. Peaks olema omandatud vähemalt põhiharidus.

Koolituse läbinul on oskused meemassaaži rakendamiseks.

Õppekavarühm: Teraapia ja taastusravi
Õppemeetodid: loeng, praktika

Meemassaaž on üks Tiibeti iidsetest ravimassaažidest, kus mett kasutatakse kleepainena ning vajutatakse käsi keha külge kinni ja tõmmatakse lahti. Tulemuseks on pindmiste kudede verevoolu ja temperatuuri tõus, kudede mobiliseerimine, lihaspingete ning valu vähenemine ning üleüldine lõõgastumine. Koolituse eesmärgiks on õpetada teostama seda põneva metoodikaga ning kasulike omadustega massaaži liiki, mida soovi korral saab peale koolituse läbimist rakendada massaaži- ja ilusalongides, tervisekeskustes kui kodus pereliikmetele.

Teemad

Auditoorne töö (2 akadeemilist tund)

Mee koostis, toimed.
Meemassaaži toimed ja toimemehhanismid.
Näidustused ja vastunäidustused.
Kliendi hindamine. Ruumi ettevalmistus, töövahendite valik.

Praktiline harjutamine (4 akadeemilist tundi)

Meemassaaži praktiseerimine seljal, kätel, tuharatel, jalgadel, kõhul, dekoltee piirkonnal ja näol.

Õpiväljundid

Tunneb meemassaaži toimeid ja toimemehhanisme, näidustusi ja vastunäidustusi;
Oskab rakendada meemassaaži seljale, tuharatele, jalgadele, kätele, kõhule, dekoltee ja näo piirkonnale.

Nõuded õppe lõpetamiseks, sh hindamismeetodid ja -kriteeriumid    

Hindamiskriteerium:Nõutav on osavõtt õppetööst 100% ulatuses.
Hindamismeetod: Koolitus lõpeb praktilise arvestusega (arvestatud/mittearvestatud), kus arvestuse saamiseks peab osaleja demonstreerima oskust praktiliselt rakendada meemassaaži erinevatel kehaosadel.

 

Koolituse õpiväljundite omandamine on tõendatud ja õppijale väljastatakse tunnistus, kui õppija on nõuetekohaselt täitnud hindamismeetodi ning hindamiskriteeriumi. Hindamisel mitteosalenud või hindamist mitteläbinud õppijale väljastatakse tõend koolitusel osalemise kohta läbitud teemade lõikes.


Õppekeskkonna kirjeldus

Õppetöö toimub massaažiklassis, mis on sisustatud massaaži tegemiseks vajaliku inventariga (olemas on 10 massaažilauda, mesi, aluspaberid, käterätikud, küünlad jms). Kasutada on võimalik anatoomia ja kudede struktuuri iseloomustavaid postreid. Lisaks on ruumis multimeedia vahendid seminaride ja loengute läbiviimiseks.

Koolitaja

Kirkke Reisberg, füsioteraapia õppejõud, Tartu Tervishoiu Kõrgkool.

Registreerimine

Kursusele saab registreerida täites alloleva vormi. Kui soovite registreerida ettevõtte alt, palun valige "Registreerin ettevõtte alt" ning seejärel täitke kõik väljad. Pärast registreerumist tuleb e-mail, mis kinnitab, et olete eelregistreeritud kursusele. Paar nädalat enne kursust saadetakse Teile ka arve ning pärast arve tasumist olete registreeritud. Küsimuste korral helistage või kirjutage: merlissuits(at)nooruse.ee või 7370209.


Lektor

Kirkke Reisberg

Registreeru

Registreeri ettevõtte alt
?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Captcha Code